مجله گردشگری

آخرین مقالات

معرفی شهر استانبول

کمتر کسی ست این روزها با نام استانبول آشنا نباشد،شهری در دل دریای مرمره و تنگه بسفر با وجود اینکه استانبول پایتخت ترکیه نیست اما با اختلاف مهمترین شهر ترکیه و قلب تپنده آن است. استانبول در صدر پرفروش ترین پکیج های مسافرتی و همچنین قطب بزرگ گردشگری در دنیاست.

جنگل بارانی دبی

دبی شهری در دل بیابان‌های شنی، با تمرکز بر جذب حداکثری گردشگران بین‌المللی سالانه پروژه‌های تفریحی-گردشگری بسیاری را به بهره‌برداری می‌رساند. سیاره سبز یکی از جدیدترین پروژه‌های جذب توریسم در دبی است

کشف روستاهای اسرارآمیز اروپا

برخی روستاها به‌قدری منحصربه‌فرد هستند که از دیدن آن‌ها سیر نمی‌شوید. اگر آن دهکده در دل کوه و آینه‌ای از تاریخی چند صد ساله باشد، هرگز از آن دل نمی‌کنید

خلیج گواتر، آخرین خشکی تا قطب جنوب

تمامی نقاط کشور زیبای‌ما دارای مکان‌های گردشگری جذاب است که هر آدمی دوست دارد این مکان‌ها‌ را ببنید و یک تجربه عالی از آن‌ها در دفترچه خاطرات زندگی‌اش ثبت کند. بی شک خلیج گواتر می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های گردشگری برای شما باشد.

جاذبه های سریلانکا

شهر پولونارووا دومین شهر شناخته شده کشور سریلانکا به شمار می‌رود. در واقع نام این شهر برگرفته از یکی از معروف‌ترین جاذبه های سریلانکا به نام خرابه های باستانی پولونارووا است که امروزه در میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است.